Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Závodní

crazy-cars-3.zip, (732.08kB)
Znáte Need for speed: Underground? protože tohle je to samé!!! nečekal jsem že se zde najde hra kde závodíte jen tak po ulicích a za provozu. Když to pošlete do jiného auta, poškodíte to svoje a musíte si ho opravit, když ne budete zpomalovat. A jelikož se jede o peníze vyplatí se jet rychle. Za vydělané peníze si můžete vylepšit auto, nominovat se do lepších závodů a zase vydělat peníze... Prostě cílem hry je být totálním pracháčem s totálně vytuněnym fárem...
formula-one-grand-prix.zip, (3.73MB)
Grand Prix 1 je první ze série závodů F1 od Microprose. Hra pochází ze začátku devadesátých let a na svou dobu má dost dobrou grafiku a slušný fyzikální model. Hra obsahuje všechny okruhy seriálu mistrovství světa F1 z roku 1991. Můžete si vybrat tým i jezdce, a všechno to po libosti přejmenovat. Můžete absolvovat jednotlivé závody, nebo celou sezónu 1991.
Posledni komentare
14.04.2009 14:12:31: Tudle hru si jeste pamatuju ze skolkysmiley${1}
chicago-90.zip, (167.13kB)
Hra,ve které se z jakéhosi pohledu ze shora projíždíte po ulicích Chicaga.Vlastně to není nic jiného než honička mezi zločinci a policajty.
lotus-3-the-ultimate-challenge.zip, (1MB)
Tato hra je kvalitní a za stažení rozhodně stojí.
micro-machines.zip, (336.91kB)
Závody angličáků.... Plusy: + multiplayer + různorodost tratí (nejlepší je kuchyňská linka a záchod) + různorodost strojů (nejlepší jsou tanky) Mínusy: - dvojka je propracovanější, ale chybí tanky - co dál? nic! tak koukejte hrát!
micro-machines-2.zip, (4.62MB)
Pokračování slavné hry Micro Machines se opravdu podařilo. Některé hry mají pokračování horší než díl první, některé jsou tak nějak stejné a některé předčí i výborný první díl. Právě pokračování Micro Machines je případ poslední...Všem doporučuji!!
stunts.zip, (1018.33kB)
Nevím jak ostatním, ale mě tato hra učarovala možností stavět trať. Postavit můžete vývrtky, lopingy, skokánky... prostě cokoliv. Jinak je to samozřejmě závodní hra jako každá jiná, ale ta stavba trati je proste pecka.
test-drive-3.zip, (641.15kB)
Pro mě jedna z nej starších her, možná to je faktem že to byla vubec první hra kterou sem kdy hrál....