Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Sportovní

brett-hull-hockey-95.zip, (4.86MB)
Tu jsou počátky všech pozdějších NHL titulu.
budokan.zip, (698.76kB)
Je to hra o Azijských bojových uměních. Vy jste mladý žák, který sa chystá na velký turnaj zvaný Budokan. Na výběr máte 4 bojové uměni. Karate, Kendo - bambusový meč, Bo - tyč a Nunchaku. Na turnaji Budokanu mužete použit na poraženi soupeře každý z těchto stylu 4 krát, aby bylo zabezpečené že budete styly strídat. Nepřátelé v hlavním turnaji jsou různorodí, a už jen zvědavost, že kdo bude další vás žene dopředu. Než se ale vypravíte na onen turnaj máte možnost trénovat v chajdách s učiteli a nebo sám.Velice chytlavá hra všem Doporučuji.
face-off.zip, (539.29kB)
Další ze starších hokejovych her...
kings-of-the-beach.zip, (282.89kB)
Plážový volejbal.Chytlavá hra...
nba-lakers-vs-celtics.zip, (192.83kB)

NBA by jsem charakterizoval jako jednu z prvních a chytlavých sportovních her na PC vůbec.Její jednoduchost a přitom skvělá hratelnost dokázala nejednoho hráče přitáhnout k monitoru na několik dní tvrdý řezby:).

Posledni komentare
14.01.2010 18:54:32: Super, ze tady tohle je. Driv jsem to miloval, ale nemoh jsem to doma najit. Na internetu taky ne, a...
nhl-hockey-93.zip, (4.74MB)
Jaké je NHL93? Má v dnešní době vůbec ještě šanci zaujmout? SAMOZŘEJMĚ ANO. NHL 93 je podle mě, ale i podle jiných asi jedním s nejlepších NHL co kdy vzniklo. Proč? Jednoduché ovládání, které se samozřejmě podobá tomu skutečnému.Diky výborné grafice i animacím na tu dobu se právem řadí mezi nej klasiku.
sensible-soccer.zip, (646.39kB)

Jedná se o legendu.Tohle byl první pořádnej fotbal kříženej s manažérem.Na tehdejší dobu výborná grafika animace i zvuk.Hratelnost je také na vyborné úrovni.

ski-or-die.zip, (439.88kB)
Další z mnoha sportovních her,tentokrát zaměřující se spíše na adrenalinové zimní sporty,kterých se vám nabízí hned pět.Takže pokud hledáte jednoduchou hru na odreagování,určitě si přijdete na své.
summer-challenge.zip, (748.7kB)
Letní olympiáda,co víc k tomu dodat,snad jen to,že komu léto moc po sportovní stránce nevoní,může vyzkoušet olympiádu zimní-Winter Challenge.Každopádně je to velice chytlavá hra pro celou rodinu.
winter-challenge.zip, (611.33kB)

Chtěl bych upozornit,že pokud vám hra bude padat s hláškou o debuggeru,tak stačí ve hře spustit volby a pak jen potvrdit tlačítkem ok(nemusíte ve volbách ani nic měnit)!!!

Winter Challenge není sice tak kvalitní jako její letní protějšek,ale pokud vás zimní sporty baví a překousnete nějaký ten bug,tak ji určitě nezapomeňte vyzkoušet.

Posledni komentare
05.01.2010 14:14:06: A ty jsi pěkný kokot
15.06.2009 15:24:52: Je to zasraná píčovina jako cela tato stránka .