Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Simulátory

aces-of-the-pacific.zip, (4.21MB)
Aces of the Pacific je simulátor leteckých bojů v oblasti Pacifiku. Autorem je dnes již zaniklá firma Dynamix, která má na svědomí také skvělý simulátor z první světové války, Red Baron. AoP zahrnuje období celé druhé světové války od Pearl Harboru a až po útok na samotné japonské ostrovy. Vaším úkolem na tomto gigantickém bojišti je létat a bojovat, způsobit nepřiteli co největší škodu a pokud možno to přežít.
aces-over-europe.zip, (3.79MB)
Aces Over Europe je simulátor leteckých bojů nad západní Evropou za druhé světové války. Pochází od firmy Dynamix(AoE je víceméně analogií AoP, ale je novější, má lepší grafiku a umělou inteligenci.). Pokud znáte AoP, oceníte, že systém menu i ovládání letadla je stejné, takže stačí přemýšlet co a ne jak. AoE je ovšem celkově obtížnější.
dogfight-80-years-of-aerial-warfare.zip, (4.61MB)
Celkem povedený simulátor kde ozkoušíte letadla všech etap vzdušného válečnictví.
Posledni komentare
26.10.2010 13:25:54: Tipy: CTRL+ Q = Quit game - vypnutí celé hry CTRL+ E = Catapult (Eject) - katapult TAB+ A = Check...
f-29-retaliator.zip, (422.61kB)
Simulátor leteckých operací v blízké budoucnosti, tedy asi teď někdy. Na výběr máte z dvou letadel, F-22 a F-29.Ve hře jsem nenašel podstatné rozdíly v ovládání, snad jen v barvách letadel (a posazení výškovek....). Takže jsem měl vždy radši černý F-22. Každopádně jsou to oba testovací letouny americké armády a tím se i nabízí první mise. Pouštní. Musíte odstartovat (nejdřív odbrzdit) a sestřelit cvičné terče....
red-baron.zip, (1.6MB)
Red Baron, simulátor leteckých bojů z první světové války, je jeden z prvních, ne-li vůbec první 3D letecký simulátor, který si toto označení skutečně zaslouží. Jednotlivé typy letadel jsou skutečně k poznání, letadla se chovají jako skutečná letadla. Motor řve, olej stříká, vítr hučí v drátěných výztuhách, kulomety rachotí, proháníte se v nekonečném azuru flanderského nebe... No, to jsem se trochu nechal unést, ale tento simulátor byl ve své době prostě neuvěřitelně dokonalý.
silent-service-2.zip, (775.84kB)
Silent Service II od Microprose je simulátor ponorkové války v oblati Pacifiku v období 1941-1945. Počátky simulátoru sahají až do nádherného osmibitového pravěku Atari a Sinclairů. Pak se objevil remake pro PC a nakonec jeho zdokonalená verze SS-II, kterou teď máte před sebou.