Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Logické

battle-chess.zip, (491.76kB)
Zajímavé zpracování šachu.Kdo viděl Harryho Pottera ten tuší jaké tyto bojové šachy budou...
blockout.zip, (101.55kB)
Zajimavá verze Tetrisu 3D...
brix.zip, (60.92kB)

 

Něco mezi pexesem a tetrisem...

lemmings.zip, (1.09MB)
Lůmíci, jedna z velmi originálních her vtrhla do světa v roce 1991. Použitím legendární vlastnosti lumíků - pochodování do moře a následná smrt, vznikla úžasná gamesa. Na začátku dostanete úkol - tj. kolik lumíků musíte dostat přes nástrahy jejich krátkého života k cíly. Zbytek lumíků se obětuje pro ostatní. Krásný ne? Jsou mise, kde je úmrtnost takřka 100%, ale nakonec stačí jediný přeživší lumík ke splnění mise... Jak hru ovládáme? No můžeme ovládat pouze chování lumíků, problémem je, že lumíků neustále přibývá a kam jdou, tam prostě jdou. Velmi inteligentní stvoření. Takže musíte určit některého lumíka jako zeď, tak aby dál nikdo nešel. Nakonec se tento hodný lumík musí odpálit, protože jak se zastaví... (musí tak zůstat) Samozřejmě že lumíci zvládají i jiné úkony. Nejdříve tedy umí stát, lézt po zdech, stavět schody až se nakonec naučí skákat padákem. Taková výsadková jednotka se někdy hodí. Co dál k tomu říci. Obdivuji tvůrčí fantazii autorů hry, vytořili totiž krásné mapy. Někdy je opravdu velmi složité projít s davem lumíků celým bludištěm. O úspěšnosti hry svědčí nejlépe několik pokračování..