Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Dungeony,RPG

betrayal-at-krondor.zip, (8.46MB)
Navodit pocit, že procházíte živým světem, který má svoje zákony, obyvatele, zvyky a všechno co k takovému věrohodnému světu patří, je snem a cílem autorů většiny RPG her. Krondor měl však jednu výhodu už na startu.Děj je zasazený do světa, o kterem autor napsal už více jak deset knih. Ah, ano a ješte takový detail scénář Krondoru totiž psal sám autor, Reymond Elias Feist, veterán fantasy. Svět Midkémie je obrovský a Krondor se odehrává na jeho malé části.
dungeon-master.zip, (931.27kB)

Kdo by neznal? Na této hře vyrostla celá generace hráčů... První dungeon a jeden z prvních oltářů herního průmyslu.

Smyslem hry je dojít až na konec a nejlépe při tom přežít. Na konci vás čeká ovšem Chaos, takže se to povede pouze vyvoleným.

dungeon-master-2.zip, (12.59MB)
Hru můžete projít spoustou způsobů, jako válečníci či jako kouzelníci. Já jsem spíše kouzelník takže se i dnes probouzím se slovy ZO EW NETA na rtech. Kouzel je ve hře opravdu požehnaně, od ryze útočných až po neviditelnost.Jediná věc co mě zklamala byla délka. Hra této kategorie a popularity by měla být přeci jen o něco delší...
elder-scrolls-arena.zip, (9.73MB)
Tato hra vyžaduje na bezproblémové hrani použití DOSBoxu v kombinaci s D-Fendom.
eye-of-the-beholder.zip, (1.6MB)
Pro každého RPG nadšence je Eye of Beholder lahůdkou. Pro RPG zběratele neopomenutelnou hrou která nesmí chybět. Pro ty které RPG nemají rádi je to jen další nudné chození po nekonečných chodbách a klikaní myší.
eye-of-the-beholder-2.zip, (1.76MB)

 

Klasika stejně jako předchozí díl.Určitě všem doporučuji....

ishar-2-messengers-of-doom.zip, (2.53MB)
Díly Isharu na sebe přímo nenavazují, proto každý díl je dobře hratelný sám o sobě. Je to RPG viděné z vlastního pohledu a pohybujete sa po klasických čtverečkách. Boj prebíhá v realnem čase, proto nemají s taktikou nic společné. Záleží vysloveně na tom, kdo má lepší zbroj a rýchlejší prsty systém dobře známý z DM nebo EOB. To co je na Ishare skvělé je jeho rozsáhlos. Běháte po planinách, kobkách, městech a každé má svoje kouzlo...Doporučuji!
ishar-3-the-seven-gates-of-infinity.zip, (5.2MB)
Závěrečný díl trilogie Ishar.Komu se zamlouvaly predchozí díly tak vřele doporučuji....
lands-of-lore-the-throne-of-chaos.zip, (11.36MB)
Jedna z opravdu povedenejch RPG her.Nutnost pro každého dungeon fajnšmekra..
wizardry-7-crusaders-of-the-dark-savant.zip, (2.33MB)
Wizardry VII bylo hrou, která mě uchvátila na dobu, zejména díky její rozsáhlosti, ale také hratelnosti, díky které jsem u ní tuto dlouhou dobu vydržel.Všem RPG pařanům proto velice doporučuji.
Posledni komentare
10.11.2011 12:42:41: Mozna je na netu vic verzi. Ja to teda normalne odkliknu prazdny a pusti me to dal do hry. Zkus pohl...
30.03.2008 06:46:58: Ahoj , kdyz dam New game tak se mi otevre kolonka na zadani hesla ktere mam najit v manualu. Bez to...