Stare hry zdarma

Spolupracujeme

Otestuj nové Super hry pro dívky nebo další skvělé Hry pro kluky. Když se nudím rád hraju Online Hry Zdarma a nebo koukám na hudební videoklipy Závodíš rád? Tak zkus Auta hry online nebo mrkni na super elektroniku na Elektro Okay a vyber si Nabytek Asko
Nabytek Ikea Katalog
Drogerie DM Nemáš na nic peníze? Nebankovni půjčky online vyřeší tvou situaci. A pak si můžeš vesele hrát Online hry zdarma na parmenka.cz Rád hraju třeba Sportovní hry a bavím se!

Adventury

Alone in the Dark

alone-in-the-dark.zip, (5.22MB)
Jedna z prvních adventur plně ve 3D a tudíš i 3rd person.Na začátku hry si můžete vybrat ze dvou postav,je úplně jedno,kterou si zvolíte,hra budepořád stejná.Hra se odehrává ve starém domě kam přijedete vyšetřit záhadné úmrtí jistého Jeremyho Hartwooda,postupně budete ve hře zjišťovat z různých zápisků a knih,co všechno se vlastně v onom domě událo.Hra kombinuje styl adventury a akce což ji dělá dost obtížnou,protože se těžko přemýjšlí nad řešením puzzlů,když vás furt otravuje kdejakej zombík,kterej z vás chce udělat svýho druha.Naštěstí budete mít k dispozici pár zbraní,s jejichž pomocí jim můžete trochu znepříjemnit život,vzpomínám si na revolver,brokovnici a šavli,jenže nábojů je málo a šavle se po čase zlomí,takže je potřeba šetřit a do lehčích soubojů jít na pěsťovku,ve stylu ty praštíš mě,já praštím tebe.
Žádné komentáře